Dieta & Suplementacja

OFERTA DOBRY DIETETYK: 

 

 

 

 • Dieta redukcyjna

   
  Jeżeli pragniesz zgubić zbędne kilogramy, warto sięgnąć po pomoc dobrego dietetyka, który specjalnie dla Ciebie ułoży smaczną dietę która pomoże Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę. Nie sztuką jest schudnąć szybko. Sztuką jest zrobić to zdrowo, smacznie, z pełnym żołądkiem, energią i z uśmiechem na twarzy. 

  Dieta na masę mięśniową

  Masa to nie zwały tłuszczu, masa to tkanka mięśniowa. Odpowiednio dobrana dieta nie podnosi BODY FAT ale sprawia że Twoje mięśnie będą bardziej sprężyste, większe, nabite !!! 

  Dieta cukrzycowa / insulinooporność

  Cukrzyca, to nie wyrok! Cukrzyca to inny styl życia. W przypadku cukrzycy zarówno nadmiar jak i brak pożywienia może doprowadzić do poważnych powikłań. Ta dieta uwzględnia odpowiednie rozplanowanie w posiłkach węglowodanów tłuszczy i białek i optymalizuje utrzymanie odpowiedniego poziomu glukozy i insuliny we krwi.

  Dieta wątrobowa

  Zaburzenia w pracy wątroby która jest jednym z głównych narządów w naszym organizmie wpływają na całe jego funkcjonowanie. Dieta lekkostrawna z odpowiednimi składnikami odżywczymi pozwoli na poprawę stanu zdrowia, samopoczucia i regenerację wątroby.

  Dieta w chorobach tarczycy / Hashimoto

  Receptory tarczycy są w każdej komórce naszego ciała. Jeżeli tarczyca "choruje" to nie tylko ona odczuwa tego skutki ale całe nasze ciało np: osłabienie, zmęczenie problemy z koncentracją lub nerwowość, nadmierne pobudzenie całego ciała. Dlatego też poprawa jej stanu zdrowia jest tak ważna dla naszego organizmu. Hashimoto jest chorobą immunologiczną tarczycy. Leki typu Euthyroks i Letrox nie służą do jej leczenia, jest to podawanie hormonów z zewnątrz w celu poprawy stanu funkcjonowania organizmu. Tylko odpowiednia dieta pozbawiona pro-zapalnych składników jest w stanie doprowadzić do reemisji czyli uśpienia tej choroby. 

  Dieta eliminacyjna

  Jeżeli niepokoi Cię stan twojego organizmu jesteś alergikiem lub masz nietolerancje pokarmową a badania nie są jednoznaczne, to jest własnie dieta dla Ciebie. Pozwala ona w 100% ustalić listę produktów, które należy wyeliminować z Twojej diety abyś był zdrowy i cieszył się świetnym samopoczuciem.

  Dieta PCOS (zespół policystycznych jajników)

  Kluczową rolę w leczeniu zespołu policystycznych jajników odgrywa odpowiednia dieta. W dobie masowo przepisywanej przez ginekologów antykoncepcji hormonalnej oraz chorób immunologicznych, PCOS staje się chorobą, która dotyka co raz więcej kobiet. Jeśli tyjesz, masz problem z retencją wody, bolą Cię stawy, masz trądzik lub nieregularną miesiączkę bardzo możliwe, że masz PCOS ale pamiętaj PCOS to nie wyrok! 

  Dieta w stresie lub przy depresji

  Odpowiednio dobrana dieta powoduje niwelowanie skutków stresu oraz depresji, dzięki temu nie sięgamy np: po słodycze w celu chwilowej poprawy nastroju. Więcej informacji w artykule KLIK

CENNIK                                                             FORMULARZ INFORMACYJNY 


Wyżej wymienione kategorie to tylko przykłady diet którymi się zajmuję. Wszystkie choroby, objawy oraz wyniki badań z którymi pojawiają się pacjenci są rozpatrywane indywidualnie a dieta personalizowana w celu osiągnięcia jak najlepszych efektów. Podczas pierwszego kontaktu otrzymasz informację o pełnej ofercie, możliwościach współpracy i rodzajach oferowanych pakietów. 

Treningi personalne

Chodzisz na siłownię ale bez widocznych efektów? Masz problem z ciągłymi kontuzjami? A może wstydzisz się chodzić na siłownię a nie wiesz jak ćwiczyć w domowym zaciszu? Indywidualnie dobrany trening pozwoli na osiągnięcie założonego przez Ciebie celu.

Treningi Personalne

 

Oto możliwości miejsc treningu:

Treningi w domu u klienta
Treningi w siłowniach 
Treningi w plenerze (streetworkout)

Rodzaje: 

Trening Siłowy (oporowy)
Trening Obwodowy
Trening Aerobowy
Trening Funkcjonalny

Jest to tylko część możliwości. Każdy trening dobieram indywidualnie do możliwości i założonych celów. 

Bez tła On LINE

Konsultacje ON-LINE

Dla wszystkich, którzy nie są z Warszawy i korzystają lub będą korzystali z moich usług jestem dostępny ON-LINE.  W dobie internetu i telefonów komórkowych nie musimy jechać na drugi koniec polski ażeby się spotkać, pokazać wyniki badań i je przeanalizować. Wystarczy Mail i Skype bądź telefon.