Badanie witamin i minerałów

Badanie witamin i minerałów.

Jak często zdarza Ci się wejść do apteki i kupić np. witaminę C lub witaminę D nie wiedząc czy tak na prawdę masz jej niedobór? A może suplementujesz np. Magnez bądź Kwas Foliowy, ponieważ wydaje Ci się że go potrzebujesz?
Przez ostatnie lata spotkałem się z tym wielokrotnie. Niemalże codziennie rozmawiam z osobami, które wydają mnóstwo pieniędzy na suplementy, których ich organizm nie potrzebuje lub nie jest w stanie wchłonąć.
Czym jest tak na prawdę ogólnodostępny suplement diety?
Suplement diety jest uzupełnieniem niedoboru witamin, minerałów itp. powstałych w wyniku niepełnowartościowego odżywiania. Zdarza się również odwrotnie, że suplement diety „nie działa” na nas, ponieważ mamy go w diecie tak dużo, że nasz organizm go wydali. Wchłanialność suplementów jest uzależniona od pracy naszego organizmu (np. wątroby, jelit). Więc po co wydawać pieniądze na coś co być może jest nam nie potrzebne?
Od wielu lat zajmuje się dietetyką. Zawsze kieruje moich podopiecznych na różne badania, właśnie po to aby dowiedzieć się jak odpowiednio do potrzeb danego organizmu dobrać suplementację oraz dietę.
Od wielu lat starałem się znaleźć sposób dzięki, któremu moi podopieczni mogliby wykonać niektóre badania szybciej, taniej ale z tą samą dokładnością. Dzięki rozmowie z zaprzyjaźnionym lekarzem ze Szwecji dowiedziałem o pewnym urządzeniu. Urządzenie to mierzy aż 26 różnych witamin i minerałów niezbędnych do pracy naszego organizmu. Mimo iż producent producent zapewnił mnie, że badanie witamin i minerałów za pomocą tego urządzenia nie odbiega dokładnością od tradycyjnych badań z krwi- postanowiłem to sprawdzić.
Przez ostatnie 3 miesiące, przebadałem 22 osoby które jednocześnie wykonały w labolatorium tradycyjne badania krwi tych samych witamin i minerałów.
Efekt? Wyniki pokrywały się w około 90%. Nie zachowanie odpowiedniej higieny podczas badań krwi w labolatorium da taki sam rezultat.
Urządzenie zostaje wprowadzone do mojej oferty. Od dziś można się zapisywać na badanie witamin i minerałów w moim gabinecie. Badanie odbywa się na zasadzie BIOREZONANSU magnetycznego czyli dotyku, nie ma igieł, bólu i strachu przed pobieraniem krwi 😉

 

BADANIE WITAMIN I MINERAŁÓW (LISTA)

 

Biotyna
Cynk
Jod
Kwas foliowy (B9)
Mangan
Potas
Sód
Witamina A
Witamina C / D / E
Chrom
Glukozamina
Q10
Omega 3-6
Magnez
Miedź
Selen
Wapń
Witamina B1 / B2 / B3 / B5 / B6 / B12
DO 15 kwietnia PROMOCJA.
Koszt badania całego pakietu to 75 zł. 

koszt wyżej wymienionych badań w laboratorium waha się między 600 – 700 zł.

 

Zapraszam do kontaktu.

 

Zostaw Komentarz